Pristatymas

Bendra informacija:

Užsakymai apmokėti iki einamosios dienos 19 valandos vakaro, išsiunčiami sekančią darbo dieną, vėliau apmokėti užsakymai išsiunčiami dar sekančią darbo dieną. Mums išsiuntus užsakymą, Jus į elektroninį paštą gausite laišką su siuntos registracijos numeriu, pagal kurį galėsite stebėti kur yra jūsų siuntinys Lietuvos pašto / LP EXPRESS / OMNIVA arba nurodytos kurjerių tarnybos tinklapyje. Užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais ir Valstybinių švenčių dienomis siuntos nesiunčiamos.


 Į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių:

Prekių pristatymo terminas 2 – 5 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 5 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Lietuvos Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina: 2 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau  PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią OMNIVA paštomatą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Artimiausią OMNIVA paštomatą galite susirasti ČIA. Visa OMNIVA paštomatų sąrašą, rasite ČIA. OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią LP EXPRESS paštomatą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Artimiausią LP EXPRESS paštomatą galite susirasti ČIA. Visa LP EXPRESS paštomatų sąrašą, rasite ČIA. LP EXPRESS paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


LP EXPRESS kurjeriu į namus:

Prekių pristatymo terminas 1 – 2 darbo dienos. Siunta pristatoma užsakymo metu nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisieks su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir suderins pristatymo laiką.
 
Pristatymo kaina: 4 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 60 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 75 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

 Greitas pristatymas į LP EXPRESS terminalą Vilniuje:

Prekių pristatymo terminas 1 darbo diena. Prekės į terminalą pristatomos kiekvieną darbo dieną, 6 - 7 valanda ryto. Užsakymą būtina atsiimti per 72 val. Tai patogus ir paprastas būdas atsiimti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Siuntai pasiekus paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 1,5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 0,5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


Į Europos Sąjungos šalis LIETUVOS PAŠTU:

Prekių pristatymo terminas 5 – 9 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 5 - 9 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Jūsų šalies pašto operatorius pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina: 5 €.


 Iš rankų į rankas: Kalvarijų g. 88, Vilnius (Sostinės Turgus):

Paslauga laikinai neteikiama. Šiuo metu, užsakymus greitai ir Jums patogiu metu, galite atsiimti LP EXPRESS paštomatuose, esančiuose adresu: Žalgirio g. 105, Vilnius (Maxima XX) ir/ar Gedimino pr. 7, Vilnius (Centrinis paštas).

Prekių pristatymo terminas 1 – 2 darbo dienos. Atsiimti prekes galima kasdien, I–V nuo 17:00 val. iki 21:00 val., VI-VII nuo 10:00 val. iki 21:00 val., adresu Kalvarijų g. 88, Vilnius (Sostinės Turgus). Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankirta prie Express Pizza picerijos. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el. paštu ir prašysime Jūsų nurodyti pageidautina užsakymo atsiėmimo laiką, arba paskambinti mums telefonu, 10 - 15 minučių prieš atvykstant atsiimti užsakymo.

PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių iki 10 €, taikomas 2 € aptarnavimo mokestis.