Apie mus

Trumpai apie mus:

Būdami dideli arbatos mėgėjai bei visai atsitiktinai atradę beribį arbatos skonių pasaulį, nutarėme juo pasidalinti ir su Jumis. Esame įsitikinę jos puikiu skoniu bei išskirtine kokybe, todėl siūlome Jums daugiau nei šimtą skirtingų arbatų rūšių. Bendraujame su vienu didžiausiu Europos arbatos tiekėju bei gamintoju, Čėkijos įmone OXALIS, tad „Arbatos pasaulyje“ siūloma produkcija yra pagaminta, supakuota ir sertifikuota Europos Sąjungoje. Sandėlį pasiekusią arbatą pirmiausia ragaujame patys, ir tik įsitikinę jos skoniu bei kokybe, siūlome savo pirkėjams.


Kokybė:

Arbatos kokybė – pagrindinė „Arbatos pasaulio“ siekiamybė. Iš tiekėjų niekuomet neužsakome didelio prekių kiekio, nes norime, kad arbata klientus pasiektų kiek įmanoma šviežesnė. Produkcija yra ženklinta etiketėmis lietuvių kalba, todėl pirkėjams pateikiama visa išsami informacija.


Kaina:

„Arbatos pasaulio“ tikslas – pasiūlyti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį. Taip pat siekiame populiarinti natūralią kinišką arbatą bei jos autentišką skonį. Elektroninėje prekyboje pateiktas platus prekių pasirinkimas įvairiose pakuotėse (nuo 5 g iki 1 kg). Todėl pirkėjai turi galimybę paragauti naujų skonių, o atradę sau patinkančią arbatos rūšį, užsisakyti jos didesnėje pakuotėje.


Siuntimas:

Visuomet siekiame užsakymą paruošti kuo greičiau. Tačiau mums rūpi ne tik greitis, bet ir kokybė. Kiekviena siunta atsakingai ruošiama ir pakuojama taip, kad pirkėjas prekę gautų ne tik greitai, bet ir nepakitusios būklės. Prekes, užsakytas iki 12 val., stengiamės išsiųsti tą pačią dieną, todėl dažniausiai pirkėjai siuntinius gauna per vieną – dvi dienas. Šiuo metu siūlome platų pristatymo galimybių pasirinkimą ir nuolat ieškome galimybių jį plėsti. Visos prekės siunčiamos pirmenybine registruota pašto siunta, todėl pristatymo eigą galėsite sekti Jums suteiktu registruotos siuntos kodu.


Dėmesys detalėms:

Kiekvienas užsakymas mums vienodai svarbus. Mūsų tikslas – supažindinti pirkėjus su kiniškos arbatos įvairove, todėl atsižvelgdami į užsakymo dydį, jį papildome įvairiais arbatos mėginiais. Net ir patys mažiausi siuntinukai nepalieka mūsų sandėlio be mažų, bet malonių dovanėlių. Visos arbatos yra originalioje pakuotėje, tačiau norėdami išvengti nemalonių siurprizų, visas prekes papildomai įpakuojame į MiniGrip (galimas sąlytis su maistu – LPDE 4) sandarius maišelius.