Apie mus

Trumpai apie mus:

Būdami dideli arbatos mėgėjai bei visai atsitiktinai atradę kiniškos arbatos skonių pasaulį, nutarėme juo pasidalinti ir su Jumis. Esame įsitikinę jos puikiu skoniu bei išskirtine kokybe, todėl siūlome Jums daugiau nei penkiasdešimt skirtingų arbatų rūšių. Visa „Arbatos pasaulyje“ siūloma produkcija yra pagaminta, supakuota ir sertifikuota Kinijoje. Sandėlį pasiekusią arbatą pirmiausia ragaujame patys, ir tik įsitikinę jos skoniu bei kokybe, siūlome savo pirkėjams.


Kokybė:

Arbatos kokybė – pagrindinė „Arbatos pasaulio“ siekiamybė. Norėdami savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios kokybės produktą, bendradarbiaujame tik su patikimais ir jau patikrintais tiekėjais. Visos elektroninėje parduotuvėje siūlomos prekės atkeliauja tiesiai iš arbatos tiekėjų Kinijoje, todėl garantuojame produktų autentiškumą. „Arbatos pasaulyje“ siūloma arbata yra pagaminta, supakuota ir sertifikuota Kinijoje. Prekės turi kokybę patvirtinančius sertifikatus bei yra pažymėtos QS žyme (Kinijos maisto produktų kokybės ir saugumo ženklu). Iš tiekėjų niekuomet neužsakome didelio prekių kiekio, nes norime, kad arbata klientus pasiektų kiek įmanoma šviežesnė. Produkcija yra ženklinta etiketėmis lietuvių kalba, todėl pirkėjams pateikiama visa išsami informacija.


Kaina:

„Arbatos pasaulio“ tikslas – pasiūlyti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį. Taip pat siekiame populiarinti natūralią kinišką arbatą bei jos autentišką skonį. Elektroninėje prekyboje pateiktas platus prekių pasirinkimas įvairiose pakuotėse (nuo 5 g iki 200 g). Todėl pirkėjai turi galimybę paragauti naujų skonių, o atradę sau patinkančią arbatos rūšį, užsisakyti jos didesnėje pakuotėje.


Siuntimas:

Visuomet siekiame užsakymą paruošti kuo greičiau. Tačiau mums rūpi ne tik greitis, bet ir kokybė. Kiekviena siunta atsakingai ruošiama ir pakuojama taip, kad pirkėjas prekę gautų ne tik greitai, bet ir nepakitusios būklės. Prekes, užsakytas iki 12 val., stengiamės išsiųsti tą pačią dieną, todėl dažniausiai pirkėjai siuntinius gauna per vieną – dvi dienas. Šiuo metu siūlome platų pristatymo galimybių pasirinkimą ir nuolat ieškome galimybių jį plėsti. Visos prekės siunčiamos pirmenybine registruota pašto siunta, todėl pristatymo eigą galėsite sekti Jums suteiktu registruotos siuntos kodu.


Dėmesys detalėms:

Kiekvienas užsakymas mums vienodai svarbus. Mūsų tikslas – supažindinti pirkėjus su kiniškos arbatos įvairove, todėl atsižvelgdami į užsakymo dydį, jį papildome įvairiais arbatos mėginiais. Net ir patys mažiausi siuntinukai nepalieka mūsų sandėlio be mažų, bet malonių dovanėlių. Visos arbatos yra originalioje pakuotėje, tačiau norėdami išvengti nemalonių siurprizų, visas prekes papildomai įpakuojame į MiniGrip (galimas sąlytis su maistu – LPDE 4) sandarius maišelius.