Pristatymas

Bendra informacija:

Užsakymai apmokėti iki einamosios dienos 15 valandos (sekmadieniais iki 12 valandos), išsiunčiami sekančią darbo dieną, vėliau apmokėti užsakymai išsiunčiami dar sekančią darbo dieną. Mums išsiuntus užsakymą, Jus į elektroninį paštą gausite laišką su siuntos registracijos numeriu, pagal kurį galėsite stebėti kur yra Jūsų siuntinys Lietuvos pašto / DPD / LP EXPRESS / OMNIVA arba nurodytos kurjerių tarnybos tinklapyje. Užsakymai išsiunčiami 1 d. d. bėgyje, tik po užsakymo apmokėjimo. Užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais ir Valstybinių švenčių dienomis siuntos nesiunčiamos. Užsakymai apmokėti nuo ketvirtadienio 15 val. iki sekmadienio 12 val., bus išsiųsti pirmadienio ryte.


 Į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių:

Prekių pristatymo terminas 2 – 5 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 5 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Lietuvos Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje. Užsakymai Lietuvos paštu išsiunčiami pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Perkant prekių už 70 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių iki 10 € 5.5 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


 Į artimiausią DPD terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 4 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Artimiausią DPD terminalą / tašką galite susirasti ČIA. Visa DPD terminalų sąrašą, rasite ČIA. DPD Pickup terminalai / taškai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją iš terminalo atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu, o iš taško jo darbo metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą / tašką, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Perkant prekių už 70 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.75 €. Perkant prekių iki 10 € 5.25 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


 Į artimiausią OMNIVA terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 4 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią OMNIVA terminalą galite susirasti ČIA. Visa OMNIVA terminalų sąrašą, rasite ČIA. OMNIVA terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA. 

Perkant prekių už 70 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių iki 10 € 5.5 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


 Į artimiausią LP EXPRESS terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 4 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią LP EXPRESS terminalą galite susirasti ČIA. Visa LP EXPRESS terminalų sąrašą, rasite ČIA. LP EXPRESS terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Perkant prekių už 60 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 50 € ir daugiau 0.5 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1,5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių iki 10 € 5 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


   DPD kurjeriu į namus:

Prekių pristatymo terminas 2 – 3 darbo dienos. Siunta pristatoma užsakymo metu nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, DPD kurjeris susisieks su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir suderins pristatymo laiką.
 

Perkant prekių už 150 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 140 € ir daugiau 0.5 €. Perkant prekių už 130 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 120 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 110 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 100 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 90 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių už 80 € ir daugiau 3.5 €. Perkant prekių už 70 € ir daugiau 4 €. Perkant prekių už 60 € ir daugiau 4.5 €. Perkant prekių už 50 € ir daugiau 5 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 5.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 6 €. Perkant prekių iki 10 € 8.5 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


Į Europos Sąjungos šalis LIETUVOS PAŠTU:

Prekių pristatymo terminas 5 – 9 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 5 - 9 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Jūsų šalies pašto operatorius pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje. Užsakymai Lietuvos paštu išsiunčiami pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Pristatymo kaina: 8 €.


  Greitas pristatymas į LP EXPRESS terminalą Vilniuje:

Prekės pristatomos į LP EXPRESS terminalą, adresu - Vilnius, Žalgirio g. 105 (Maxima XX) ar Vilnius, Upės g. 9 (CUP). Prekių pristatymo terminas 1 darbo diena. Prekės į terminalą pristatomos kiekvieną darbo dieną, 6 - 7 valanda ryto. Užsakymai apmokėti ketvirtadieniais po 15 valandos, į nurodytą terminalą, bus patalpinti pirmadienio ryte. Tai patogus ir paprastas būdas atsiimti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Siuntai pasiekus terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu.

Perkant prekių už 50 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 0.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių iki 10 € 4 €*. *Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis – 2.5 €. Pridėkite prekių ir nemokėkite mokesčio!


Užsakymų išsiuntimo grafikas

Užsakymas gautas Užsakymas išsiųstas
Nuo sekmadienio 12:01h iki pirmadienio 15:00h Antradieni, apie 7 val.
Nuo pirmadienio 15:01h iki antradienio 15:00h Trečiadieni, apie 7 val.
Nuo antradienio 15:01h iki trečiadienio 15:00h Ketvirtadieni, apie 7 val.
Nuo terčiadienio 15:01h iki ketvirtadienio 15:00h Penktadieni, apie 7 val.
Nuo ketvirtadienis 15:01h iki sekmadienio 12:00h  Pirmadieni, apie 7 val.