Pristatymas

Bendra informacija:

Užsakymai apmokėti iki einamosios dienos 17 valandos vakaro, išsiunčiami sekančią darbo dieną, vėliau apmokėti užsakymai išsiunčiami dar sekančią darbo dieną. Mums išsiuntus užsakymą, Jus į elektroninį paštą gausite laišką su siuntos registracijos numeriu, pagal kurį galėsite stebėti kur yra jūsų siuntinys Lietuvos pašto / DPD / LP EXPRESS / OMNIVA arba nurodytos kurjerių tarnybos tinklapyje. Užsakymai išsiunčiami 1 d. d. bėgyje, po užsakymo apmokėjimo. Užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais ir Valstybinių švenčių dienomis siuntos nesiunčiamos.

Arbatos Pasaulio komentaras: "Iš mūsų pusės, siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos pagal aukščiau nurodytą grafiką, tačiau dėl didelio logistikos partnerių užimtumo, galutinis siuntų pristatymas gali vėluoti."

  • Esant galimybei rinkitės LP EXPRESS ir DPD terminalus, mat jų užimtumas šiuo metu mažesnis.

 Į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių:

Prekių pristatymo terminas 2 – 5 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 5 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Lietuvos Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Lietuvos pašto komentaras: "Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau."

Pristatymo kaina: 2.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau  PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią DPD Pickup terminalą / tašką:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Artimiausią DPD terminalą / tašką galite susirasti ČIA. Visa DPD terminalų sąrašą, rasite ČIA. DPD Pickup terminalai / taškai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją iš terminalo atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu, o iš taško jo darbo metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą / tašką, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

DPD komentaras: "Toliau dirbame, kad visos siuntos Jus sėkmingai pasiektų. Deja, dėl anksčiau esamų aplinkybių, galimi laikini siuntų vėlavimai."

"Informuojame, kad nuo kovo 16 d. laikinai stabdome siuntų išdavimą ir išsiuntimą DPD Pickup siuntų taškuose, kadangi stabdoma vietų kur įsikūrę siuntų taškai, t. y. ne maisto prekių parduotuvių, salonų ir kitų paslaugų teikimo vietų, veikla vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu."

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią OMNIVA terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią OMNIVA terminalą galite susirasti ČIA. Visa OMNIVA terminalų sąrašą, rasite ČIA. OMNIVA terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

OMNIVA komentaras: "Siekiame, kad visi siuntiniai gavėjus pasiektų laiku, tačiau dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų srauto, siuntų pristatymas gali vėluoti nuo 1 iki 5 darbo dienų."

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią LP EXPRESS terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią LP EXPRESS terminalą galite susirasti ČIA. Visa LP EXPRESS terminalų sąrašą, rasite ČIA. LP EXPRESS terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

LP EXPRESS komentaras: "Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau."

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 0.5 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


LP EXPRESS kurjeriu į namus:

Prekių pristatymo terminas 1 – 2 darbo dienos. Siunta pristatoma užsakymo metu nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisieks su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir suderins pristatymo laiką.
 

LP EXPRESS komentaras: "Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau."

Pristatymo kaina: 4.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 4 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 60 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 75 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


Į Europos Sąjungos šalis LIETUVOS PAŠTU:

Prekių pristatymo terminas 5 – 9 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 5 - 9 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Jūsų šalies pašto operatorius pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Lietuvos pašto komentaras: "Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, o užsienio siuntos gali vėluoti ir ilgiau."

Pristatymo kaina: 5 €.