Pristatymas

Bendra informacija:

Užsakymai apmokėti iki einamosios dienos 17 valandos vakaro, išsiunčiami sekančią darbo dieną, vėliau apmokėti užsakymai išsiunčiami dar sekančią darbo dieną. Mums išsiuntus užsakymą, Jus į elektroninį paštą gausite laišką su siuntos registracijos numeriu, pagal kurį galėsite stebėti kur yra jūsų siuntinys Lietuvos pašto / DPD / LP EXPRESS / OMNIVA arba nurodytos kurjerių tarnybos tinklapyje. Užsakymai išsiunčiami 1 d. d. bėgyje, po užsakymo apmokėjimo. Užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Savaitgaliais ir Valstybinių švenčių dienomis siuntos nesiunčiamos.


 Į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių:

Prekių pristatymo terminas 2 – 5 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 5 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Lietuvos Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina: 2.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau  PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią DPD Pickup terminalą / tašką:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą paštomatą. Artimiausią DPD terminalą / tašką galite susirasti ČIA. Visa DPD terminalų sąrašą, rasite ČIA. DPD Pickup terminalai / taškai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją iš terminalo atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu, o iš taško jo darbo metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą / tašką, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią OMNIVA terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią OMNIVA terminalą galite susirasti ČIA. Visa OMNIVA terminalų sąrašą, rasite ČIA. OMNIVA terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 Į artimiausią LP EXPRESS terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 darbo dienos. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminalą. Artimiausią LP EXPRESS terminalą galite susirasti ČIA. Visa LP EXPRESS terminalų sąrašą, rasite ČIA. LP EXPRESS terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA.

Pristatymo kaina: 3 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 2.5 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 1.5 €. Perkant prekių už 30 € ir daugiau 0.5 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


LP EXPRESS kurjeriu į namus:

Prekių pristatymo terminas 1 – 2 darbo dienos. Siunta pristatoma užsakymo metu nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisieks su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir suderins pristatymo laiką.

Pristatymo kaina: 4.5 €. Perkant prekių už 10 € ir daugiau 4 €. Perkant prekių už 20 € ir daugiau 3 €. Perkant prekių už 40 € ir daugiau 2 €. Perkant prekių už 60 € ir daugiau 1 €. Perkant prekių už 75 € ir daugiau PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


Į Europos Sąjungos šalis LIETUVOS PAŠTU:

Prekių pristatymo terminas 5 – 9 darbo dienos. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Užsakymas pasieks Jus per 5 - 9 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Jūsų šalies pašto operatorius pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina: 5 €.


Užsakymų išsiuntimo grafikas

Užsakymas gautas Užsakymas išsiųstas
Nuo sekmadienio 17:01h iki pirmadienio 17:00h Antradieni, apie 7 val.
Nuo pirmadienio 17:01h iki antradienio 17:00h Trečiadieni, apie 7 val.
Nuo antradienio 17:01h iki trečiadienio 17:00h Ketvirtadieni, apie 7 val.
Nuo terčiadienio 17:01h iki ketvirtadienio 17:00h Penktadieni, apie 7 val.
Nuo ketvirtadienis 17:01h iki sekmadienio 17:00h  Pirmadieni, apie 7 val.