Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Ripe Pu-Erh (Lucky Dragon Classic: LONG YU / 2008 m.) arbata (100 g.)

Prekės kodas: 1010
8,77 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 dienos

Aprašymas

  • Arbatos Rūšis: Pu Erh arbata
  • Kokybės klasė: AAAAA+
  • Geriausia iki: Neribojama
  • Gamintojas: Yiliang Lucky Dragon Tea Factory Co., Ltd.
  • Stilius: Presuota arbata
  • Pakuotė: Popierinė pakuotė
  • Kokybės sertifikatas: QS
  • Svoris: 1 vnt. - 100 gramų
  • Kilmės regionas: Kinija

LONG YU - Tai vyriausiojo arbatos gamybos inžinierius Bai Wen Xiang kūrinys. Long Yu Pu-Erh arbata gaminama nuo 2006 metų, o jos receptas slepiamas, tačiau yra žinoma, kad ji fermentuojama šiek tiek trumpiau nei kita Ripe Pu-Erh arbata, kas įtakoja jos išskirtines skonines savybes ir paverčia ją puikiu pasirinkimu ilgalaikiam saugojimui. Arbatos išlaikymas įtakoja ir puiku jos skonį, jis labai turtingas, švelnus, bet brandus su paslėptu meliono aromatu. Tai geriausias pasirinkimas pažinčiai su Pu-Erh arbata. JUODASIS (Ripe) – dažniausiai būtent jį dauguma vadina tiesiog pueru. Tai maksimaliai (iki 6 savaičių) fermentuota arbata, kuri gali būti biri arba presuota, tačiau dauguma Kinijos gamyklų ir pirkėjų pirmenybę atiduoda būtent presuotai arbatai, ypač tie, kurie ketina savo pirkinį brandinti. Ripe Pu-Erh'as gaminamas tik nuo 1962 metų. Jo gamybos technologija buvo atrasta bandant pagaminti „seną“ arbatą pagreitintu būdu. Pu-Erh'as greitai išpopuliarėjo ir populiarėja dar labiau. Tai arbata, turinti daug sveikatinančių savybių bei suteikianti gerą savijautą, padedanti atsipalaiduoti nuo nuovargio, gerinanti virškinimą bei valanti nuo toksinų. Tačiau tai, dėl ko puerą geria žinovai ir kolekcionieriai, pirmiausia yra jo skonis, kuris, jeigu geriate geros kokybės puerą, tikrai neturi jūsų gąsdinti.

Vienam puodeliui reikės 3 – 5 gramų arbatžolių. Plikoma 95 – 100 °C vandeniu, paliekama pritraukti 20 – 30 sekundžių, kuo trumpiau laikoma – tuo ji bus „lengvesnė“. Pageidautina pirma karta arbatžoles nuplikyti verdančiu vandeniu ir po 10 - 15 sekundžių vandenį nupilant. Pu-Erh arbatą PRIVALU plykiti kelis kartus (4 – 9 kartus), kaskart ilginant plikymo laiką.